Zawodnicy

Poniżej znajdziesz całą listę zawodników drużyny Devils E-Sport

Adam "Spethy" Osadowski

In Game Leader z prawdziwego zdarzenia. Jego przygoda z prowadzeniem zaczęła się jeszcze przed spisaniem dekalogu przez samego Mojżesza. W gęstym dymie czuje się jak ryba w wodzie, nie wiemy tylko czy to on przyciąga dym, czy dym przyciąga jego.

Krzysztof "bamek" Matusiak

Najpunktualniejszy z zawodników, w ciągu dziesięciu minut potrafi zrobić zakupy w Biedronce, wyjść z psem, zrobić kolacje i strzelić kilka entry w meczu. Tę umiejętność wypracowywał latami - można oficjalnie rzec, że to weteran doskonały.

Kamil "NoVaC" Nowakowski

Czarodziej, nie bez powodu jego ulubionym filmem jest sam Harry Potter. Jego ulubione zaklęcie "Avada Kedavra" pozwala mu wykręcać po trzydzieści zabójstw w meczach oficjalnych, chociaż często zdarza mu się przez pomyłkę rzucić czar "Obliviate" i sam się dziwi dlaczego po raz dziesiąty dostaje headshota przebiegając przez brame na midzie.

Filip "SNEJKU" Niedzielin

Oaza spokoju, niczym tafla jeziora w bezwietrzny dzień. Chyba najbardziej ułożony, najdłużej grający i najstabilniejszy z ekipy Diabłów. Fun fact: myśleliście, że woxic ma dużą czułość myszy? Filip ma dwukrotnie większą i cały czas rośnie!

Konrad "tapsent" Kobeszko

Nowy narybek, pokorny, wstydliwy, okrzyknięty przez kolegów z drużyny Bankiem Narodowym. Nie masz broni na fulla? Nie martw się! Konrad zawsze wyczaruje dodatkowe AK-47 ze swojego konta oszczędnościowego.