Zawodnicy

Poniżej znajdziesz całą listę zawodników drużyny Devils E-Sport

Marcin 'MarcineG' Feliksiak

Swoją przygodę z CS:GO zacząłem w 2015 roku. Na początku było ciężko lecz z biegiem czasu uczyłem się map oraz grania w zespole. Było mi ciężko zrozumieć moje błędy, lecz mimo większego doświadczenia nadal je popełniam. Kiedy znudziło mi się granie tylko gier turniejowych, postanowiłem znaleźć drużynę - Devils E-Sport, po dołączeniu do drużyny zostałem miło powitany. Na samym początku grałem jako snajper, lecz postanowiłem to lekko zmienić i grałem jako IGL. Na dzień dzisiejszy jestem kapitanem oraz IGL'em w zespole. Uważam że taka zmiana była pomocna.

Michał 'michi' Lisiecki

Swój epizod z grą Counter Strike zacząłem w 2016 roku. Pierwsze kroki stawiałem w Counter Strike 1.6 w 2016 grając różne tryby. Od roku 2017 zacząłem trenować oraz przyglądać się swojej grze. W pierwszych drużynach grałem jako entry-fragger, lecz uznałem że muszę zrobić miesięczną przerwę i poszukać nowego zespołu gdzie będę mógł się sprawdzić jako sniper.

Miłosz 'MLODY' Papuga

Jestem 'MŁODY'. Swoją karierę w CS:GO rozpocząłem na początku 2020 roku. Wcześniej oglądałem transmisje na żywo, najlepsze momenty graczy i to mi dało podstawową wiedzę w tej grze. Devils E-Sports to moja pierwsza poważna drużyna. Dołączyłem do niej z małymi umiejętnościami lecz po długiej grze i wielu treningach jestem w głównej dywizji. Aktualnie gram jako Rifller i myślę że gram na wystarczającym poziomie aby móc grać w głównym składzie.

Alex 'Lordi' Prusak

Swój epizod z grą Counter Strike zacząłem w 2017. Pierwsze kroki stawiałem w Counter Strike:Source w 2017 grając różne tryby. Rok później na namową kolegów postanowiłem kupić Counter:Strike:GO. Gra była przyjemna i często do niej wracałem, rozwijałem sie grając wraz z przyjaciómi gdzie wkońcu nadszedł czas gdzie wiekszość przestała grać więc postanowiłem dołączyć do drużyny. Grałem w wielu zespołach z kilkoma przerwami od grania, lecz po kilku dniach po kolejnym powrocie znalazłem Devils E-Sport gdzie gram do teraz na roli sniper.

Mateusz 'HADES' Ręplewicz

Swoją karierę z CS:GO zacząłem w 2015 roku, miałem od tamtego czasu sporo przerw od gry, lecz zawsze wracałem do niej z chęcią. Grałem w wielu drużynach, mniej i bardziej profesjonalnych oraz sprawdzałem się równieź na lanach. Dołączyłem do Devils E-Sport 10 Sierpnia 2020 roku. Obecnie gram jako Entry-fragger, myśle, że ta pozycja jest dla mnie odpowiednia i sprawdzam się w tej roli.