Zawodnicy

Poniżej znajdziesz całą listę zawodników drużyny Devils E-Sport

Marcin 'MarcineG' Feliksiak

Swoją przygodę z CS:GO zacząłem w 2015 roku. Na początku było ciężko lecz z biegiem czasu uczyłem się map oraz grania w zespole. Było mi ciężko zrozumieć moje błędy, lecz mimo większego doświadczenia nadal je popełniam. Kiedy znudziło mi się granie tylko gier turniejowych, postanowiłem znaleźć drużynę - Devils E-Sport, po dołączeniu do drużyny zostałem miło powitany. Na samym początku grałem jako snajper, lecz postanowiłem to lekko zmienić i grałem jako IGL. Na dzień dzisiejszy jestem kapitanem oraz IGL'em w zespole. Uważam że taka zmiana była pomocna.

Patryk 'Daglas' Szostek

Swoją przygodę z CS:GO zacząłem w 2015 roku, lecz po upływie roku sprzedałem swoje konto. Wróciłem do gry w 2018 roku i postanowiłem spróbować swoich sił w drużynie razem z kolegami dołączylismy do "OneVision E-sport" i reprezentowaliśmy ich przez 3 miesiące, lecz po upływie 3 miesięcy drużyna się rozpadła. Moją drugą drużyną była "EnTe Coprs" którą reprezentowałem przez 6 miesięcy i ta również się rozpadła. Po kilku rozpadach drużyn postanowiłem odpocząć od grania w zespole. Kilka miesięcy pozwoliło mi przemyśleć sobie jak gram, w końcu wróciłem do grania oraz szukania drużyny - znalazłem "DevilsE-sport" dołączyłem 29.02.2020 i gram na pozycji Lurker.

Dawid 'Jaskół' Jaskolsky

Miłosz 'MLODY' Papuga

Jestem 'MŁODY'. Swoją karierę w CS:GO rozpocząłem na początku 2020 roku. Wcześniej oglądałem transmisje na żywo, najlepsze momenty graczy i to mi dało podstawową wiedzę w tej grze. Devils E-Sports to moja pierwsza poważna drużyna. Dołączyłem do niej z małymi umiejętnościami lecz po długiej grze i wielu treningach jestem w głównej dywizji. Aktualnie gram jako Rifller i myślę że gram na wystarczającym poziomie aby móc grać w głównym składzie.

Alex 'Lordi' Prusak